Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Salih Ticaret'e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva
Kampanyalar
Vestel’den Ankastre Set Alımına 1.500 TL Değerinde Migros Hediye Çeki ve 5.000 TL İndirim Fırsatı!

Kampanya 11.03.2024 – 16.04.2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve vestel.com.tr’den alınan ve 06.05.2024 tarihine kadar montajı yapılan seçili Vestel 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Migros kampanya sürecinde ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile, 13.05.2024 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran tüketiciler, kampanyadan yararlanabilirler. Migros kampanyası sürecinde ek olarak seçili ankastre fırın, ocak ve davlumbaz alımında toplam tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden 5.000 TL indirim de uygulanacaktır. Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu ve 5.000 TL indirim tutarı kampanyaya dahil olan Vestel ürünlerinin satın alımı sonrasında kazanılacaktır. 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu sonraki Migros alışverişlerinde kullanılabilecektir. Vestel.com.tr üzerinden alınan ankastre setlerde yasal cayma hakkı süresinin geçmesi sonrasında tüketiciler yukarıda belirtilen sürede başvurarak kampanyadan faydalanabilir.

Kayıt formu doldurulduktan sonra 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu pop-up ile ekranda paylaşılacak, aynı zamanda başvuru formunda belirttiğiniz telefon numaranıza Vestel tarafından SMS ile iletilecektir. Toplam 1.500 tl değerinde olacak şekilde 2 tane 750 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu verilecektir.
 
Kayıt formuna girilen telefon numarası, hediye çeki gönderiminin yapılacağı cep telefonu numarasıdır. Kayıt formuna eksik/hatalı telefon numarası girilmesinden Vestel Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Hediye çeki, kayıt formuna girilen telefon numarasına bir kez gönderilecektir.
 
Kampanya seçili 3’lü ankastre setlerde (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) geçerlidir. Piramit Gümüş Set kampanyaya dahil değildir. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadaki Vestel 3’lü ankastre setler (1 ankastre fırın, 1 ankastre ocak, 1 ankastre davlumbaz) 4500 adet stokla sınırlıdır. 1.500 TL değerinde Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu adedi 4500’dir. Seçili ankastre 3’lü set alımında uygulanacak 5.000 TL indirim kampanyasında paket olarak alınan ürünlerden herhangi birini veya birkaçını iade etmesi halinde, tüketici katıldığı paket için yapılan indirim tutarını katılım yaptığı paket dahilinde geri ödemek durumundadır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik veya iptal etme hakkı Vestel Tic. A. Ş.’ ye aittir.
Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu ile ilgili bilgi talep edilmesi durumunda 0850 222 4 123 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Başvuru formu doldurulduktan sonra alışveriş çekinin SMS ile ulaşmaması durumunda tüketiciler kampanya bitiminden itibaren 15 gün süre ile Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Aksi takdirde tüketici hediye hakkını kaybedecektir.
 
Migros MoneyPay dijital alışveriş kodu kullanım koşulları; Tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında, Macrocenter Kiosk, Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde kullanılabilmektedir. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları; Migros, 5M Migros, Macrocenter, Macrocenter Kiosk’larda ve Migros Jet mağazalarında kasiyere beyan edilerek ve Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde sistem üzerinden kullanılabilir. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz. Alışveriş sonunda kod içinde kalan bakiye için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez. Mağazalardan yapılan alışverişlerde, bir alışverişte birden fazla Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Migros Sanal Market ve Migros Hemen alışverişlerinde, bir alışverişte bir adet Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir. Migros Sanal Market’ten ve Migros Hemen’den yapılacak olan alışverişlerde gramajlı ve alternatifl i ürün alımlarında toplam tutarın üzerinde faturalandırma yapılması ihtimali göz önünde bulundurularak; alışveriş tutarınızın %80’i Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodu ile ödenebilir. Kalan %20’si kredi kartınız üzerinden provizyon uygulanarak siparişiniz sonlandırılmaktadır. Migros MoneyPay Dijital Alışveriş Kodlarının son kullanım tarihi 31.12.2025’tür.